Miło nam poinformować, że otrzmaliśmy zlecenie na dostawę i montaż paneli GLS - Gustafs Linear System w siedzibie Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. w Warszawie. GLS, w ilości około 585 m2, zostanie zamontowany zarówno na ścianach jak i sufitach. Generalnym wykonawcą jest firma REMEX Sp. z o.o. Sp. k.

Na potrzeby modernizacji budynku biurowego IBC w Warszawie dostarczyliśmy 121 m2 liniowych okładzin ściennych Gustafs Linear System w okleinie dąb naturalny. Więcej informacji na temat systemu GLS znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce PRODUKTY - GUSTAFS.

Dla firmy Nokia - najemcy budynku biurowego West Gate we Wrocławiu zrealizowaliśmy dostawę i montaż fornirowanych okładzin ściennych w ilości 575 m2.

Zastosowano panele perforowane z perforacją PH5 oraz fornir naturalny dąb.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce REALIZACJE.

Na potrzeby realizacji Centrum Handlowego Turzyn w Szczecinie dostarczyliśmy i zamontowaliśmy 440 m2 paneli ściennych Gustafs.

Panele zostały wbudowane w ciągach komunikacyjnych. Zastosowano panele pełne - bez perforacji w okleinie naturalnej dąb.

Miło nam poinformować, iż zakończylismy prace w Galerii Jurowieckiej w Białymstoku, gdzie zrealizowaliśmy dostawę i montaż specjalnego sufitu giętego w ilości 728 m oraz obudowę 81 szt. lamp. Wszystkie elemnty zostały wykonane w fornirze naturalnym - dąb. Więcej zdjęć w REALIZACJACH.